Çifti i aktorëve të Hollywood në pritje të një fëmije, zbulojnë gjininë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:34 04-12-2016 Çifti i aktorëve të Hollywood në pritje të një fëmije, zbulojnë gjininë

Çifti i aktorëve të Hollywood, Chad Michael Murray dhe gruaja e tij Sarah Roemer janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë dhe tani ata kanë  zbuluar edhe gjininë.

Aktori 35 vjeçar dhe aktorja 32 vjeçare kanë konfirmuar për ‘People’ se ata janë duke u përgatitur për ardhjen në jetë të një vajze.

Chad dhe Sara janë prindër të një djali 18 muajsh, emrin e të cilit kanë preferuar të mos e thonë publikisht.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021614074707031
array(1) { ["section"]=> string(76) "cifti-i-aktoreve-te-hollywood-ne-pritje-te-nje-femije-zbulojne-gjinine-61525" }