Çifti i famshëm i showbiz-it shqiptar po pret fëmijën e parë, ai i puth barkun...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:14 30-04-2016 Çifti i famshëm i showbiz-it shqiptar po pret fëmijën e parë, ai i puth barkun...

Një nga ato foto që vlen më shumë se njëmijë fjalë.

Çifti i këngëtarëve, Big Basta dhe Vesa Luma janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. E ndërsa me padurim presin ditët të shkojnë, Bigu i puth barkun bashkëshortes së tij që buzëqesh lumturisht.

“Në pritje të dhuratës së zotit”, shkruan Bigu ndërsa ndan këtë foto të mrekullueshme me ndjekësit e tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028427839279175
array(1) { ["section"]=> string(83) "cifti-i-famshem-i-showbiz-it-shqiptar-po-pret-femijen-e-pare-ai-i-puth-barkun-39142" }