Çifti i lesbikeve shkëmben puthje në një lokal të Tiranës (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:34 05-08-2016 Çifti i lesbikeve shkëmben puthje në një lokal të Tiranës (Video)

Dy vajza të reja janë filmuar duke u puthur në buzë, në një lokal të Tiranës dhe interneti pritet të shpërthejë.

Ato janë filmuar te një lokal pranë “21 Dhjetorit” mesa duket nga një klient tjetër pas tyre. Në videon e publikuar në internet duket momenti teksa njëra vajzë i jep një puthje shoqes, që mesa duket është e mërzitur pasi menjëherë fshin lotët.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Microsoft përplaset me Apple, shkak bëhet një “emoji”
7 pajisje që nuk duhet të mungojnë në makinën tuaj »
Article Logic
Execution time: 0.021374940872192
array(1) { ["section"]=> string(69) "cifti-i-lesbikeve-shkemben-puthje-ne-nje-lokal-te-tiranes-video-48908" }