Çifti i njohur i Hollywood bëhen prindër për herë të dytë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:57 02-12-2016 Çifti i njohur i Hollywood bëhen prindër për herë të dytë

Çifti i njohur i aktorëve të Hollywood, Mila Kunis dhe Ashton Kutcher janë bërë prindër për herë të dytë.

Mila ka sjellë në jetë një djalë, emri i të cilit nuk bëhet i ditur akoma.

Aktorja dhe aktori 38-vjecar kanë gjithashtu një vajzë 2-vjece të quajtur Wyatt.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019413948059082
array(1) { ["section"]=> string(63) "cifti-i-njohur-i-hollywood-behen-prinder-per-here-te-dyte-61362" }