Çifti kryeministror kalon mbrëmjen në sheshin e Tiranës, Rama ulet në gjunjë për të puthur Zahon (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:53 10-12-2016 Çifti kryeministror kalon mbrëmjen në sheshin e Tiranës, Rama ulet në gjunjë për të puthur Zahon (FOTOT)

Kryeministri Edi Rama dhe bashkëshortja e tij Linda iu bashkuan mbrëmjen e djeshme atmosferës festive të kryeqytetit.

Së bashku me Zahon, familja Rama ka shpenzuar më shumë se një orë në sheshin “Nënë Tereza”, raporton “Panorama Plus”.

Sigurisht që personi më i kënaqur duket se ka qenë Zaho, i veshur në një stil të ngjashëm me atë të babait të tij, i cili ka provuar edhe disa nga lojërat argëtuese që ofrohen në zemër të Tiranës.

Edhe pse kjo është një periudhë shumë e ngarkuar me punë për Kryeministrin e vendit, duket se ai dhe Linda kanë gjetur kohë për të shijuar familjen e tyre, e sidomos Zahon.

E në fakt, për të gjithë, festat e fundvitit janë festa për të qenë me familjet, përfshirë edhe njerëzit që kanë marrë detyra të vështira, siç është drejtimi i shtetit.

ed1.jpg

ed3.jpg

edi2.jpg

edi31.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.081447124481201
array(1) { ["section"]=> string(107) "cifti-kryeministror-kalon-mbremjen-ne-sheshin-e-tiranes-rama-ulet-ne-gjunje-per-te-puthur-zahon-fotot-62242" }