Çifti më i ri i showbizz fejohet në fshtehtësi, fotoja e bujshme që i nxjerr bllof

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:01 25-09-2017 Çifti më i ri i showbizz fejohet në fshtehtësi, fotoja e bujshme që i nxjerr bllof

Kjo verë ka pasur shumë dasma në showbizz por jo më pak, lidhje të reja dhe fejesa. Të gjitha lidhjet e vipave fillimisht kanë qenë të fshehta e më pas kanë dalë në dritë. Një ndër çiftet që dyshohet se janë fejuar në fshehtësi është moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko.

Dyshja prej kohësh e kanë pranuar zyrtarisht që janë në një lidhje mirëpo së fundi duket se e kanë bërë lidhjen zyrtare, për këtë ka hedhur dyshime një foto që ata kanë publikuar në rrjete sociale.

Në foton  e mëposhtme dtyë dy shihen të veshur ndryshe nga çfarë jemi mësuar t’i shikojmë zakonisht.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025634050369263
array(1) { ["section"]=> string(87) "cifti-me-i-ri-i-showbizz-fejohet-ne-fshtehtesi-fotoja-e-bujshme-qe-i-nxjerr-bllof-93641" }