Çifti Muça e djeg fare, shikoni kërcimin elektrizues me kostumet popullore (VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 08:22 17-10-2016

Festa e dasmës së zv.kapitenit të Tiranës ka zgjatur deri në agim, ndërsa atmosfera ka qenë elektrizuese.

Fitorja ndaj Skënderbeut e bëri edhe më të veçantë ditën për "beniaminin" e tifozërisë bardheblu dhe të ftuarve në dasmën e tij.

Por, momenti më pikant i festës ka qenë kërcimi i valleve popullore tiranase nga ana e Gent Muçës me bashkëshorten e tij, të veshur me kostume tradicionale të Shqipërisë së Mesme.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dasmë bardheblu, zv/kapiteni i Tiranës zbulon super-makinën luksoze të dhëndërisë
Momenti kulmor në dasmën e Muçës: Shikoni ç’i bën dhëndrri i Tironës Presidentit »
Article Logic
Execution time: 0.0043849945068359
array(1) { ["section"]=> string(85) "cifti-muca-e-djeg-fare-shikoni-kercimin-elektrizues-me-kostumet-popullore-video-56424" }