Çifti publik i jep fund martesës 2-vjeçare në mënyrë miqësore

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:33 19-12-2016 Çifti publik i jep fund martesës 2-vjeçare në mënyrë miqësore

Çifti i njohur Marc Anthony 48-vjeç dhe bashkëshortja e tij, Shannon de Lima 28-vjeçe kanë konfirmuar ndarjen e tyre në mënyrë krejt miqësore.

Lajmin e bënë të ditur me anë të një deklarate për “US Weekly”. “Pas një konsiderate të madhe, ne të dy kemi vendosur në mënyrë miqësore t’i japim fund martesës sonë 2-vjeçare. Kërkojmë privatësi në këtë proces të vështirë dhe nuk do të ketë komente të mëtejshme nga asnjëri prej nesh rreth çështjeve tona personale”,-ka thënë çifti i dashur për publikun.

 mark-anthony-and-shannon-de-lima-27th-anniversary-sports-spectaular.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026478052139282
array(1) { ["section"]=> string(67) "cifti-publik-i-jep-fund-marteses-2-vjecare-ne-menyre-miqesore-63161" }