Çifti Zogu në muaj mjalti, princi publikon foton e parë por sekret vendin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:52 19-10-2016 Çifti Zogu në muaj mjalti, princi publikon foton e parë por sekret vendin

Princi Leka II dhe princeshë Elia janë duke shijuar ditët e tyre të para të muajit të mjaltit.

Dhe për të parën herë publikojnë një foto por duke mbajtur sekret vendin ku ndodhen.
Pavarësisht pyetjeve të shumta, Princi nuk ka treguar se ku janë duke i shijuar këto ditë, post martese.

“Duke shijuar ditët e para të muajit tonë të mjaltit”, shkruan Princ Leka teksa lumturon në krahët e bashkëshortes së tij Elias.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018390893936157
array(1) { ["section"]=> string(78) "cifti-zogu-ne-muaj-mjalti-princi-publikon-foton-e-pare-por-sekret-vendin-56709" }