Cigare në gojë dhe këmishë e zbërthyer, Ireland Baldwin i vë zjarrin Instagramit (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:11 11-12-2016 Cigare në gojë dhe këmishë e zbërthyer, Ireland Baldwin i vë zjarrin Instagramit (Foto)

Me cigare në gojë, këmishë të hapur dhe shikim tërheqës, modelja seksi amerikane, Ireland Baldwin, ka çmendur mijëra fansat e saj në Instagram.

Duke pozuar për fotografin e njohur Trevor Flores, fotot e vajzës së  Alec Baldwin dhe Kim Basinger shumë shpejt kanë pushtuar uebin.

de45gh7ju56rfnshot_1.jpg

Screenshotsaaeeefrfsf1.jpg

sasnhjuiyh8hj8jucf8uid.jpg

Ssdeaa3e3e333trot_1.jpg

Seeaerrghjjghjgjgjfdnshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020004987716675
array(1) { ["section"]=> string(90) "cigare-ne-goje-dhe-kemishe-e-zberthyer-ireland-baldwin-i-ve-zjarrin-instagramit-foto-62317" }