Cila nga bashkëshortet ‘VIP’ ishte veshur më bukur në hapjen e Plaza-s (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:36 19-11-2016 Cila nga bashkëshortet ‘VIP’ ishte veshur më bukur në hapjen e Plaza-s (FOTOT)

Më 16 nëntor, hotel Plaza organizoi eventin e hapjes ku ishin të ftuar personazhe të njohur të fushave të ndryshme, shumë nga të cilët kishin ardhur të shoqëruar nga bashkëshortet.

Zonjat ishin veshur elegante, edhe pse disa ishin më klasike, ndërsa disa më casual. Ne kemi përzgjedhur disa nga çiftet më të njohur të pranishëm, të fiksuar nga fotografi i Class Photography, Vani Dafa. Zgjidhni zonjën me veshjen më të bukur dhe më të përshtatshme.

cd08bf82880baa63baff539d064abff9.jpg

*Linda, bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama

0549ef8520ca483330f412da83c5828f.jpg

*Xhoana, bashkëshortja e ish-kryeministrit Fatos Nano

71f4b8fcc48ea43e8cbbe3a52839bf95.jpg

*Ajola, bashkëshortja e kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj

766e3123d74859c16277bf135da1a537.jpg

*Brixhida, bashkëshortja e biznesmenit Koço Kokëdhima

78b1c468eba346f5bec436c93aa96130.jpg

*Mimoza, bashkëshortja e biznesmenit Ylli Ndroqi

d8980fca93ae4f131b77f8e102047f08.jpg

*Anila, bashkëshortja e moderatorit Ardit Gjebrea

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026988983154297
array(1) { ["section"]=> string(80) "cila-nga-bashkeshortet-vip-ishte-veshur-me-bukur-ne-hapjen-e-plaza-s-fotot-60064" }