Cilat jan arsyet e lumturis se Morena Takut ?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:36 18-01-2015 Cilat jan arsyet e lumturis se Morena Takut ?

Modelja e njohur Morena Taraku nëpërmjet rrjeteve sociale shpesh herë tregon momentet e jetës së saj si dhe personat e afërm të familjesë që ajo i çmon dhe i do shumë, sidomos babain e saj. 

Por kur bie fjala te gjërat e tjera pa dyshim që lumturia e Morenës mund të quheti ftinesi, ushtrimet dhe të mbajturit trupin në formë.

Morena thuajse e ka të 'mbushur' Instagramin me foto të cilat vazhdimisht i poston kur është në fitnes. Për më tepër ajo është një ndër trupat më seksi të estradës.

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034686088562012
array(1) { ["section"]=> string(47) "cilat-jan-arsyet-e-lumturis-se-morena-takut-847" }