Cilët janë bosët që paguajnë për Bleonën, këngëtarja hedh dritë (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:57 28-07-2016

Bleona Qereti me një famë në rritje në SHBA dhe Shqipëri, në emisionin e djeshëm të Blendi Fevziut, ka hedhur dritë mbi investitorët e saj.

‘’Është një firmë investitorësh, ashtu si çdo investitor që investon për çdo brand tjetër.
Do t’i marrin mbrapsht këto para kur kjo pema jote me shumë degë të fillojë të funksionojë. 

Është parashikuar që investitorët t’i marrin fitimet nga lekët që kanë investuar tek unë në 2021.

Pema është mbjellë dhe unë e kam suksesin tim të parë me ‘’Take you over’’, gjë që asnjë artist pa asnjë kompani muzike mbrapa nuk mund t’i arrijë’’, ka rrëfyer Bleona.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03059196472168
array(1) { ["section"]=> string(74) "cilet-jane-boset-qe-paguajne-per-bleonen-kengetarja-hedh-drite-video-47950" }