Cilët personazhe të njohura të ekranit lanë punët dje për një çështje që tronditi shqiptarët (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:05 24-05-2016 Cilët personazhe të njohura të ekranit lanë punët dje për një çështje që tronditi shqiptarët (FOTOT)

 

Dje pati një protestë, në shenjë solidarizimi kundër dhunës  dhe përdhunimeve të fëmijëve në Jetimoren e Shkodrës. Por cilët personazhe publike morën pjesë?

Ishin pak, për numrin e madh të tyre. Mes tyre ishin aktorja Ema Andrea, gazetari Enkel Demi, moderatori i ‘’Stop’’ Gentian Zenelaj dhe moderatori ‘”Apartamentit 2XL’’ Edi Oga.

Këto janë fotot e protestës, ku ata janë kujdesur për të mos u faktorizuar, por prezenca e tyre do të thotë shumë, për të gjithë. Në Jetimoren e Shkodrës, 3 vajza të vogla u përdhunuan dhe shumë fëmijë të tjerë janë dhunuar. Prokuroria ka hapur çështje penale për gjetjen e autorëve dhe të gjithë urojmë që të bëhet drejtësi!

protestafemijet2.jpg

protestafemijet3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021054029464722
array(1) { ["section"]=> string(104) "cilet-personazhe-te-njohura-te-ekranit-lane-punet-dje-per-nje-ceshtje-qe-tronditi-shqiptaret-fotot-41336" }