Çili dhe Lela përballen në studio: S’ka ndryshuar linja editoriale, por ajo politike

Publikuar tek: barometri, më 08:55 25-01-2017 Çili dhe Lela përballen në studio: S’ka ndryshuar linja editoriale, por ajo politike

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030374050140381
array(1) { ["section"]=> string(88) "cili-dhe-lela-perballen-ne-studio-s-ka-ndryshuar-linja-editoriale-por-ajo-politike-66581" }