Çili: “S’kam asgjë me Alban Hoxhën” por i shkon për ta parë në stadium dhe shikoni ç’koment i lë mamasë e motrës së tij

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:47 05-05-2016 Çili: “S’kam asgjë me Alban Hoxhën”  por i shkon për ta parë në stadium dhe shikoni ç’koment i lë mamasë e motrës së tij

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga dhe portieri i Partizanit Alban Hoxha janë përfolur së fundmi në media për një raport intim mes tyre por të dy e kanë mohuar njëherësh që kjo të jetë e vërtetë.

Ata thonë se janë miq dhe duket se miqësia e tyre qenkesh bërë edhe familjare. Kjo për faktin se Çili le komente në fotot që postojnë mamaja dhe motra e portierit.

Në një nga fotot e postuara nga mamaja e Albanit ku është pikërisht portieri dhe djali i tij, Çiljeta ka lënë dy zemra si koment ndërsa ditën e djeshme është parë edhe në stadium në ndeshjen derby duke mbështetur fort Partizanin.

cili2.png

cili1.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026993036270142
array(1) { ["section"]=> string(122) "cili-s-kam-asgje-me-alban-hoxhen-por-i-shkon-per-ta-pare-ne-stadium-dhe-shikoni-c-koment-i-le-mamase-e-motres-se-tij-39549" }