Çiljeta apo Ed Sheeran? Këngëtarja shqiptare interpreton hitin anglez

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:19 09-12-2015

Çfarë bën Çiljeta kur ngec në trafik? ‘I fut një të këndume’. Kështu shkruan këngëtarja shqiptare në rrjetet sociale dhe kënga që ajo kishte përzgjedhur ishte “Thinking out loud” e Ed Sheeran.

“Kështu është kur ngel në trafik. S’ke ça bën i fut një të këndume. Kënga ime e preferuar thinking out loud”, shprehet Çili.

Më mirë Çiljeta apo Ed Sheeran me “Thinking out loud”? Gjykojeni vetë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « A mund ta njihni këtë këngëtare pa paruke? (Foto)
Demi Lovato, këngëtarja rrëzohet me këmbë përpjetë në skenën njujorkeze »
Article Logic
Execution time: 0.010483026504517
array(1) { ["section"]=> string(74) "ciljeta-apo-ed-sheeran-kengetarja-shqiptare-interpreton-hitin-anglez-27357" }