Çiljeta dhe modelja të njëjtin fustan te ditelindja e Petri Bozos?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:55 11-03-2015 Çiljeta dhe modelja të njëjtin fustan te ditelindja e Petri Bozos? Çiljeta Xhilaga dhe modelja në ditëlindjen e Petri Bozos

Petri Bozo dje festoi 50 vjetorin e tij të lindjes. Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka mbajtur dikur kurorën e miss-it ndaj nuk kishte se si të mungonte në listën e të ftuarve të regjisorit i cili nuk i është ndarë kurrë modeleve dhe jetës së spektaklit . Veçse  Çiljetës i është dashur të kalojë me sportivitet një incident të vogël.

Ajo dhe modelja e Bozos, (një tjetër e ftuar në ditëlindjen e tij) duket se kanë veshur të njëjtin fustan. Megjithatë ato e kanë marrë të dyja lehtë këtë dhe kanë kërcyer e janë dëfryer së bashku.

Fundja kur nuk u mërzit Rita Ora që kishte veshur të njëtin fustan si Kardashian te Madonna pse duhet të mërzitet Çiljeta që është veshur njësoj me modelen te Petri Bozo?!

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030999183654785
array(1) { ["section"]=> string(70) "ciljeta-dhe-modelja-te-njejtin-fustan-te-ditelindja-e-petri-bozos-5527" }