Ciljeta me “look” të transformuar tërësisht (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:43 24-07-2016 Ciljeta me “look” të transformuar tërësisht (FOTO)

Koncertet për Çiljetën janë kthyer në rutinën e përditshme.

Këngëtarja është bërë gati për koncertin e rradhës në Ulqin, por këtë herë me “look” të transformuar tërësisht.

Çili ka ndryshuar ngjyrën dhe modelin e flokëve. Ajo  ka errësuar dhe prerë flokët me balluke.

 Po ashtu ka bërë tualet të errët, dhe ngjan pakëz më e “egër” nga ç'jemi mësuar ta shohim këngëtaren zakonisht.

Gjithsesi ajo mbetet një femër e bukur dhe tërheqëse. 

cilieta.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029865980148315
array(1) { ["section"]=> string(52) "ciljeta-me-look-te-transformuar-teresisht-foto-47605" }