Çiljeta ndryshon "look", kështu s'e keni parë kurrë më parë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:54 14-08-2016 Çiljeta ndryshon

Çiljeta Xhilaga është një ndër këngëTaret më të përfolura të skenës shqiptare.

Ajo ka postuar një foto në Instagram, me flokë të kapura, pa tualet, ku ngjan natyrale dhe nxjerr në pah tiparet e saj të plota. Çiljeta nuk i mban kurrë flokët e lidhura, por edhe me këtë model ajo duket shumë bukur. 

cili.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Angela Martini zbulon një anë tjetër të saj, sdo ta besoni... (FOTO)
I ngacmuan të dashurën, Justin Bieber revoltohet keq me fansat e tij (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.019855976104736
array(1) { ["section"]=> string(67) "ciljeta-ndryshon-look-keshtu-s-e-keni-pare-kurre-me-pare-foto-49703" }