Çiljeta në Santorini, gati për klipin e ri. Ja me kë do bashkëpunojë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:34 03-06-2016 Çiljeta në Santorini, gati për klipin e ri. Ja me kë do bashkëpunojë

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është duke shijuar brigjet e Santorinit ndërsa po xhiron klipin e ri.

Veshur me bikini Çili duket në formë teksa na uron mëngjesin.

AJo që dihet për klipin e ri është fakti që teksti është i Rozana Radit, stilimi i veshjeve mban emrin e Joni Peçit, dhe do të jetë një bashkëpunim me Altin Sulkun.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mediat serbe: Rita Ora, një ndër femrat më seksi në botë
Zbulohet shkaku i vdekjes së këngëtarit Prince »
Article Logic
Execution time: 0.031126022338867
array(1) { ["section"]=> string(72) "ciljeta-ne-santorini-gati-per-klipin-e-ri-ja-me-ke-do-bashkepunoje-42303" }