Çiljeta: Nëse PD do e dinte që unë do zvogëloja gjoksin, nuk më largonte

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:29 10-10-2015

Çiljeta ka qenë e ftuar në emision “Oktapod” në Vizion+, ku i është përgjigjur edhe komenteve “thumbueseve” të fansave në rrjetet sociale.

“Ju lutem ktheni Çilin në PD. Opozita në rrugë të gabuar. I duhet vënë gjoksi punës”, ka qenë ky komenti që ka ngjallur reagimin e këngëtares dhe prezantuesit Turjan Hyska. Pyetjes nëse gjoksi ishte bërë shkak për largimin nga PD, Çiljeta është përgjigjur se ata në parti nuk e dinin se ajo kishte planifikuar ta zvogëlonte atë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033375024795532
array(1) { ["section"]=> string(76) "ciljeta-nese-pd-do-e-dinte-qe-une-do-zvogeloja-gjoksin-nuk-me-largonte-22828" }