Çiljeta një praktikante myslimane?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:45 27-03-2015 Çiljeta një praktikante myslimane? Postimi i Çiljetës në rrjetet sociale

Çiljeta ka ndarë me miqtë e saj në Instagram një foto, në të cilën na shfaq një anë tjetër të saj si besimtare .

“Të premten lutja është rruga më e mirë për të gjithë… fat dhe ëndrra të bukura të gjithëve”, -shkruan ajo në profilin e saj zyrtar. Ndërsa në foto shkruhet, “Është një orë kur, nëse myslimani lutet dhe i kërkon Allahut diçka të bukur, Ai do t’jua japë ju”. Poshtë këtij shkrimi është edhe përkthimi origjinal në gjuhën arabe.

Disi e çuditshme në fakt po të mbajmë parasysh ka të vizatuar një kryq në këmbën e saj, ç’ka bie ndesh me dashurinë e këngëtares për fenë myslimane.

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026611089706421
array(1) { ["section"]=> string(38) "ciljeta-nje-praktikante-myslimane-7106" }