Çiljeta nuk e fsheh më, pranon publikisht lidhjen me Alban Hoxhën: Dashuroj sytë e tij

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:44 06-11-2016 Çiljeta nuk e fsheh më, pranon publikisht lidhjen me Alban Hoxhën: Dashuroj sytë e tij

Prej kohësh përflitej në rrjetët sociale për një lidhje të mundshme mes portierit të Partizanit Alban Hoxha dhe këngëtares së njohur Çiljeta Xhilaga, por asnjëri prej tyre nuk e kishte pranuar këtë publikisht.

Por, këngëtarja ka qenë ajo që ka thyer ‘akullin’ dhe ka pranuar publikisht në ‘Oktapod’ se është në një lidhje me Hoxhën, madje ajo I shpreh publikisht dashurinë dhe pranon se dashuron sytë e tij.

Vetëm pak ditë më parë portiere I Partizanit u pyet rreth lidhjes me Çiljetën, por ai tha thjeshtë se ajo është tifozja e tij më  e zjarrtë duke mohuar një lidhje të mundshme dhe nuk dimë ende si do ta komentjë Hoxha këtë deklaratë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030099153518677
array(1) { ["section"]=> string(90) "ciljeta-nuk-e-fsheh-me-pranon-publikisht-lidhjen-me-alban-hoxhen-dashuroj-syte-e-tij-58553" }