Çiljeta poston një foto, fansi i dedikon disa fjalë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:03 31-08-2016 Çiljeta poston një foto, fansi i dedikon disa fjalë (Foto)

Këngëtarja Çiljeta xhilaga ka postuar një foto nga e shkuara, në rrjetin e saj "Instagram" kur ka qenë në pritje të Fernandos së saj të vogël.

 Një nga fansat e saj i ka dedikuar një poezi këngëtares.

“Ndoshta jetojm larg dhe nuk shihemi po une te imagjinoj
Ndoshta nuk jam asgje per ty..por dije se je gjithcka per mua
Diku rruga na bashkon e shoh une ata sy...nje buzeqeshje dhe disa fjal
Neper mendje me kalojn tani sa larg qe te kam pa ty ne vetmi
Me thuja nje fjal
Me thuaj nje shkronj
Te kam ne zemer por ti se beson
Humbim neper fjal dhe sdim ku te shkojm shihemi ngadal dhe nuk themi nje fjal
Me mendo nese ver8 te rreh zemra 
Me thuja te ver8en
Se me mungon ,kam shum mall...”

Komentet nga fansat e saj kanë qenë nga më të përzemërtat.

nxnxnnxnx.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027209997177124
array(1) { ["section"]=> string(61) "ciljeta-poston-nje-foto-fansi-i-dedikon-disa-fjale-foto-51453" }