Çiljeta publikon trajlerin e videoklipit të ri (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:42 11-12-2015

Çiljeta është në prag të publikimit të këngës së saj më të re që do të vij në bashkëpunim me reperin Lil Kol dhe këngëtaren Filloreta.

Ashtu siç është bërë e njohur më herët, kënga do të titullohet “Big Booty” dhe videoklipi pritet të jetë mjaft provokues. Ndërkohë, trajleri i tij është publikuar nga vetë Çiljeta.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019300937652588
array(1) { ["section"]=> string(58) "ciljeta-publikon-trajlerin-e-videoklipit-te-ri-video-27556" }