Çiljeta shpërthen ndaj Fatmës dhe Aulonës: Qenkeni budallaçka fare ju mi

Publikuar tek: barometri, më 09:02 04-03-2017 Çiljeta shpërthen ndaj Fatmës dhe Aulonës: Qenkeni budallaçka fare ju mi

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.06992506980896
array(1) { ["section"]=> string(77) "ciljeta-shperthen-ndaj-fatmes-dhe-aulones-qenkeni-budallacka-fare-ju-mi-70721" }