Çiljeta sjell “Aventurën” në bashkëpunim me një këngëtar të ri

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:04 15-04-2016

Çiljeta ka publikuar sot në mbrëmje këngën më të re të titulluar “Aventura”. Ky është bashkëpunimi i radhës i Çiljetës dhe kësaj here me një artist të ri të quajtur Armend Ademi.

Teksti i “Aventurës” është autorësi e Rozana Radit, ndërsa e muzikën dhe orkestrimin ka punuar Elgit Doda. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069248676300049
array(1) { ["section"]=> string(66) "ciljeta-sjell-aventuren-ne-bashkepunim-me-nje-kengetar-te-ri-37791" }