Çiljeta Xhilaga, me të ndaluarin e Policisë për shpërthimet në Tiranë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:03 13-02-2015 Çiljeta Xhilaga, me të ndaluarin e Policisë për shpërthimet në Tiranë Këngëtarja Çiljeta Xhilaga dhe i ndaluari për shpërthimet në Tiranë Emirjon Gjuta

Emirjon Gjuta, i ndaluari nga Policia nën akuzën e pengimit të drejtësisë për gjetjen e autorëve të shpërthimeve në Tiranë, në arkivin e tij të fotove në “facebook”, ka edhe këtë foto me këngëtaren Çiljeta Xhilaga.

26-vjeçari u ndalua nga Policia pasi rezultonte të kishte të regjistruar në emrin e tij kartën e celularit me të cilin u bë shpërthimi me tritol.

Nuk dimë ende se cila mund të jetë njohja apo lidhja e këngëtares Xhilaga me të ndaluarin e Policisë por ta shihnim Çilin në "Facebook" me dikë që është përfshirë në historinë e bombave ishte vërtet një “facebook bombë.”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03115701675415
array(1) { ["section"]=> string(73) "ciljeta-xhilaga-me-te-ndaluarin-e-policise-per-shperthimet-ne-tirane-3253" }