Çiljeta Xhilaga zgjohet e lumtur në mëngjes, miqtë e ngacmojnë për penalltinë e pritur nga i dashuri i vet

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:29 13-11-2016 Çiljeta Xhilaga zgjohet e lumtur në mëngjes, miqtë e ngacmojnë për penalltinë e pritur nga i dashuri i vet Postimi ne mengjes i Çiljeta Xhilages ne Instagram

Çiljeta Xhilaga është zgjuar e lumtur këtë mëngjes. Dhe një foto drejt e nga shtrati e ka ndarë me miqtë e saj në instagram. “Mirmgjes, bubu…baba…bubu” shkruan Çiljeta Xhilaga, e cila, e di shumë mirë se një foto e tillë mëngjesore do të shkaktojë reagim. 

Dhe në fakt, komentet e miqve të saj, kanë qenë për penalltinë e pritur nga Alban Hoxha, portieri I dytë I kombëtares shqiptare, në ndeshjen me Izraelin.

“E pe ça penalltie priti Albani mbrëmë, duhet të jesh krenare o Çil” i shkruajnë miqtë, ndërkohë që Çiljeta u kthen përgjigje vetëm me buzëqeshje, raporton newsbomb.al.

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga pranoi lidhjen me portierin e Partizanit, 9 muaj pasi kanë dalë së bashku në emisionin “Oktapod” të Turjan Hyskës. 

cili2

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0080409049987793
array(1) { ["section"]=> string(111) "ciljeta-xhilaga-zgjohet-e-lumtur-ne-mengjes-miqte-e-ngacmojne-per-penalltine-e-pritur-nga-i-dashuri-i-vet-59387" }