Çiljeta Xhilga pjestare e familjes së Noizyt: Ndjehem e lumtur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:12 25-03-2015 Çiljeta Xhilga pjestare e familjes së Noizyt: Ndjehem e lumtur Tatuazhi i Çiljetës

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka bërë një tatuazh të ri, i cili ka surprizuar jo pak ndjekësit dhe fansat e saj në intagram.

Çiljeta në gishtin e saj tregues ka bërë "Tattoo" OTR dhe simbolin e saj e cila është ‘familja e madhe” e këngëtarit Noizy.

“Jam anëtare e familjes OTR dhe ndjehem shumë e lumtur për këtë”, shkruan Çiljeta teksa poston edhe foton me tatuazhin e saj.

Duhet thënë. Familja e OTR u pasurua vërtet tani që iu bashkua edhe këngëtarja.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.056874990463257
array(1) { ["section"]=> string(66) "ciljeta-xhilga-pjestare-e-familjes-se-noizyt-ndjehem-e-lumtur-6906" }