Clinton do kërkojë rinumërim votash dhe hetim për manipulim të zgjedhjeve

Publikuar tek: barometri, më 08:15 24-11-2016 Clinton do kërkojë rinumërim votash dhe hetim për manipulim të zgjedhjeve

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038878917694092
array(1) { ["section"]=> string(79) "clinton-do-kerkoje-rinumerim-votash-dhe-hetim-per-manipulim-te-zgjedhjeve-60514" }