"Çlirohet" Majlinda Bregu: Burgu më i madh, të jetosh me frikën se çfarë mendojnë të tjerët

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:37 03-10-2015

Deputetja e PD Majlinda Bregu, në këtë orë të vonë të natës shfaqet reflektive përmes një statusi në rrjetin social.

Bregu poston një shënim në formën e mesazhit, mbi të cilin është shkruar: “ Burgu më i madh në të cilin jetojnë njerëzit është frika se çfarë mendojnë të tjerët”.

Vetë Bregu, mesa duket, është e çliruar nga kjo frikë dhe këtë mesazh do t'ua shpërndajë miqve e ndjekësve të saj ose, këtë postim e ka parë si një formë “çlirimi” ndaj asaj që vetë ajo ka frikë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034782886505127
array(1) { ["section"]=> string(93) "clirohet-majlinda-bregu-burgu-me-i-madh-te-jetosh-me-friken-se-cfare-mendojne-te-tjeret-22275" }