Çmenden vajzat “VIP”, dehen dhe s’lenë gjë pa treguar rrugëve (FOTOT+VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:12 13-07-2016

Këto janë pamjet që po bëjën xhiron e shtypit rozë. Në qendër të tyre janë pikërisht tre vajzat e serialit britanik  “Geordie Shore" që tashmë po bëhebn gazi i botës.

Holly Hagan, Chloe Ferry dhe Marine Simpson, përveçse kanë zbuluar ç’kanë mundur, janë dehur në një club në Qipro dhe më pas kanë përfunduar edhe të rrëzuara përtokë.

Një moment pikant dhe tejet i komentuar është kur Chloe kujton se taka që mbante në vesh ishte telefoni dhe po mundohgej të kontaktonte me dikë.

{gallery}VIP-{/gallery}

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Thonjtë me xhel dëmtojnë shëndetin
Modeli i veçantë i Linda Ramës për festë »
Article Logic
Execution time: 0.017953872680664
array(1) { ["section"]=> string(76) "cmenden-vajzat-vip-dehen-dhe-s-lene-gje-pa-treguar-rrugeve-fotot-video-46419" }