Çmendet 32-vjeçari nga Tirana merr 13-vjeçaren dhe e përdhunon në hotel, në fund e pëson keq (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:27 20-11-2017 Çmendet 32-vjeçari nga Tirana merr 13-vjeçaren dhe e përdhunon në hotel, në fund e pëson keq (EMRI) ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka tronditur sot mbarë opinionin.

Një 32-vjeçar nga Tirana ka marrë një 13-vjeçare dhe e ka çuar në një hotel në Krujë ku më pas ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me të miturën.

Policia bën me dije se i arrestuari është: Alfred Tereziu 32 vjeç, banues në Tiranë.

NJOFTIMI ZYRTAR I POLICISË

Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Durrës arrestuan në flagrancë shtetasin

• Alfred Tereziu 32 vjeç, banues në Tiranë.

Tereziu dyshohet se në një hotel ka kryer marrëdhënie seksuale me shtetasen e mitur me inciale D.P. 13 vjeçe, banuese në Krujë.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme për veprën penale “Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me te mitur“parashikuar në nenin 100 të Kodit Penal.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « OSHEE njofton ndërprerje të energjisë elektrike, ja zona e populluar në Tiranë që do të mbetet sot pa drita
Të drejtat e fëmijëve, Xhafaj: Të miturit përballen me shumë pengesa me sistemin ligjor »
Article Logic
Execution time: 0.0045430660247803
array(1) { ["section"]=> string(103) "cmendet-32-vjecari-nga-tirana-merr-13-vjecaren-dhe-e-perdhunon-ne-hotel-ne-fund-e-peson-keq-emri-100192" }