"Çmendet" aktori i njohur i telenovelave, godet live gazetarin (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:27 13-10-2017

Aktori i njohur i telenovelave meksikane me sa duket e ka zbritur rolin e tij në tapetin e kuq pasi ka goditur një gazetar teksa ai po e intervistonte.

Bëhët fjalë për Eduardo Yanez, 57 vjeç, i cili ka gjuajtur gazetarin Paco Fuentes në tapetin e kuq të Hollivudit të martën.

Ngjarja ka ndodhur pasi Fuentes e pyet aktorin për shëndetin e djalit të tij dhe faqen që ai ka hapur për mbledhjen e parave pas një aksidenti më makinë.

Gjatë intervistës gazetari e pyet aktorin se pse i biri nuk ia kërkon lekët atij, shkruan dailymail,  raporton newsbomb.al.

Eduardo i përgjigjet : Në rast se je kaq i shqetësuar për tim bir, shko jepja ti paratë.

Aktori dhe i biri kanë një marrëdhënie jo të mirë pasi në muajin qershor i biri e akuzoi babain e famshëm  në Twitter se ishte një përdorues droge, racist dhe abuzonte me gratë.

Eduardo shkruajti në Twitter dhe i kërkoi falje në gjuhën spanjolle të gjithë ndjekësve të tij “ Dua t’i kërkoj falje publikut dhe personit që u prek nga veprimi im. Nuk ishte korrekte por jeta ime nuk ka dalë në shitje.”

Në rast se Yanez del para drejtësisë, ai mund të përballet me gjashtë muaj burgim.

 

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Jeta luksoze e këngëtares shqiptare, 1 mijë dollarë i kushton vetëm buzëkuqi (FOTO)
E papritur, Saimir Tahiri në "Portokalli", zbulohen fotot »
Article Logic
Execution time: 0.012938022613525
array(1) { ["section"]=> string(71) "cmendet-aktori-i-njohur-i-telenovelave-godet-live-gazetarin-video-95720" }