'Çmendet' durrsaku, i mbuluar me njolla gjaku, thyen xhamat e veturave dhe shkatërron biznese (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:47 13-06-2018 'Çmendet' durrsaku, i mbuluar me njolla gjaku, thyen xhamat e veturave dhe shkatërron biznese (VIDEO) Foto nga ngjarja

Një ngjarje aspak e këndshme është parë sot në bulevardin “Dyrrah” në Durrës.

Një person ende i paidentifikuar dhe në gjendje të dehur, është filmuar duke thyer xhamat e makinave, dhe karrigeve të bizneseve aty pranë. Sipas dëshmitarëve, personi në fjalë u është drejtuar edhe kalimtarëve me një sjellje shumë të dhunshme, dhe në trup kishte shumë njolla gjaku.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Çfarë mësova nga biseda me Marjon, shitësin e vogël që më fali pakon e farave
“Kanë çuar domate pa pesticide që...”, Rama i kthehet komentueses: O zot pse flet (REPLIKAT) »
Article Logic
Execution time: 0.0043089389801025
array(1) { ["section"]=> string(102) "cmendet-durrsaku-i-mbuluar-me-njolla-gjaku-thyen-xhamat-e-veturave-dhe-shkaterron-biznese-video-124288" }