‘Çmendet’ Justin Bieber, grushton fansin e tij dhe e gjakos në fytyrë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:50 23-11-2016 ‘Çmendet’ Justin Bieber, grushton fansin e tij dhe e gjakos në fytyrë (Foto)

Këngëtari i njohur Justin Bieber ka përgjakur fansin e tij pasi e ka goditur me grusht në fytyrë gjatë një koncerti në Barcelonë.

Sipas ‘Daily Mail’ këngëtari I muzikës pop ka qëlluar me grusht nga dritaja e makinës pasi fansi kishte tentuar ta prekte

Si pasojë e grushtit fansi është carë në buzë.

Kjo nuk është hera e parë që Bieber përfshihet në një përleshje, pasi në vitin 2014 ai ishte përleshur edhe me Orlando Bloom.

bibe1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027652978897095
array(1) { ["section"]=> string(77) "cmendet-justin-bieber-grushton-fansin-e-tij-dhe-e-gjakos-ne-fytyre-foto-60401" }