Çmendet këngëtari shqiptar, fut dorën poshtë dhe shkruan: “Ndonjëherë të duhen b*le”... I kthehen keq fansat

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:45 07-12-2016 Çmendet këngëtari shqiptar, fut dorën poshtë dhe shkruan: “Ndonjëherë të duhen b*le”... I kthehen keq fansat

Dikush  që ka parë këtë foto i shkruan reperit të njohur e të vlerësuar si talent, se tani fundi i botës është shumë afër.

Mozzik, ka publikuar këtë foto në profilin e tij duke marrë shumë kritika e madje komente fyese.

“Jo gjithmonë duhet një plan, ndonjëherë duhen b*le”, ka shkruar Mozzik në përshkrimin e fotos por një gjë e tillë nuk i ka pëlqyer aspak ndjekësve të tij të cilët nuk e kanë kuptuart se çfarë ka dashur të thotë i riu i talentuar dhe që ndiqet shumë edhe nga minorenët që i duan këngët e tij.

Këto janë vetëm disa prej komenteve.

moz.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023198127746582
array(1) { ["section"]=> string(107) "cmendet-kengetari-shqiptar-fut-doren-poshte-dhe-shkruan-ndonjehere-te-duhen-b-le-i-kthehen-keq-fansat-61881" }