‘Çmendet’ këngëtarja shqiptare, kërcen provokueshëm dhe nxjerr të pasmet në xhamin e makinës (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:50 20-01-2017
video-1484903045 by revistaime

Këngëtarja e njohur shqiptare, Zjmina Vasjari i ka habitur të gjithë me postimin e fundit në rrjetet sociale.

Vetë këngëtarja ka publikuar një video ku shfaqet teksa kërcen provokueshëm në makinë dhe filmon veten ndërkohë që mikesha e saj i jep makinës.

Por, përveç videos ajo ka edhe një mesazh po aq provokues, ajo i kërkon shoqes në timon të shikojë rrugën se me policinë merret vetë.

‘Shiko rrugën ti se me policinë merrem unë” shkruan Zajmina.

zajmina4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025159120559692
array(1) { ["section"]=> string(101) "cmendet-kengetarja-shqiptare-kercen-provokueshem-dhe-nxjerr-te-pasmet-ne-xhamin-e-makines-video-66112" }