Çmendet Linda Rei, nxjerr gjoksin dhe i kap të pasmet meshkujve (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:47 15-04-2018 Çmendet Linda Rei, nxjerr gjoksin dhe i kap të pasmet meshkujve (FOTO) Linda Rei

Ajo është transgjinorja më e famshem në Shqipëri, dhe daljet e saj publike shoqërohen gjithmonë me bujë mediatike.

Bëhet fjalë për Linda Rei, e cila së fundmi nuk është parë mjaft aktive në rrjetet sociale.

Por mesa duket është rikthyer fuqishëm. Ajo ka postuar disa foto dhe video në Instagram ku shihet duke tentuar t’i prekë të pasmet një mashkulli. me dekolte të hapur dhe mjaft provokuese, Linda Rei shihet duke u argëtuar në një nga club-et e Tiranës.

-640-0-5ad3b0671a970.jpg

-640-0-5ad3b07132800.jpg

 

-640-0-5ad3b068b00ea.jpg

 

-640-0-5ad3b075db92c.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shpëtim Saraçi rikthehet në Tiranë, bashkohet me artistët e njohur (FOTO)
U kap duke pirë kokainë, Stresi nuk ndalet, ja ç’bëri menjëherë sapo doli nga qelia (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.019876003265381
array(1) { ["section"]=> string(74) "cmendet-linda-rei-nxjerr-gjoksin-dhe-i-kap-te-pasmet-meshkujve-foto-117020" }