“Çmendet” moti në Tiranë me temperatura të paparashikuara, moderatori nuk fle dot gjumë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:31 16-02-2016 “Çmendet” moti në Tiranë me temperatura të paparashikuara, moderatori nuk fle dot gjumë

Mëngjesin e sotëm, Tirana është gdhirë në temperatura të paparashikuara.

Një ngrohje e menjëhershme e motit, ka bërë që temperaturat të shënojnë në orën 1:00 pas mesnate 15 gradë celcius.

Kjo ka lënë pa gjumë edhe moderatorin e njohur Ardit Gjebrea i cili nuk ka mundur dot të flerë për shkak të vapës.

“S'po bëjmë dot gjumë. . . vapë! U çmend koha! Ora 01.00 dhe 15°!!!” shkruan Gjebrea duke publikuar edhe të foton me temperaturën reale.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027806997299194
array(1) { ["section"]=> string(90) "cmendet-moti-ne-tirane-me-temperatura-te-paparashikuara-moderatori-nuk-fle-dot-gjume-32686" }