“Çmendet” PD-ja, 4 deklarata për shtyp në vetëm 1 orë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:27 03-11-2015 “Çmendet” PD-ja, 4 deklarata për shtyp në vetëm 1 orë

Partia Demokratike mund të ketë vendosur sot një rekord të ri për numrin e deklaratave për media.

4 deputetë të partisë demokratike, përfshi edhe Grida Dumën, kanë dalë në deklaratë për media në vetëm 1 orë, ku thelbi i tyre kanë qenë ato që sipas tyre janë aferat korruptive dhe dështimet e qeverisë.

Strazimiri, Edmond Spaho, Grida Duma dhe Ristani kanë dalë në deklarata për shtyp me rreth 15 minuta nga njëra-tjetra. Ndoshta kjo është një strategji e re e PD-së që mund të jetë diskutuar në mbledhjen e fundit të Grupit Parlamentar, apo një metodë për t’i bërë më natyral rikthimin Grida Dumës, pas një mungese të gjatë në publik.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020798206329346
array(1) { ["section"]=> string(56) "cmendet-pd-ja-4-deklarata-per-shtyp-ne-vetem-1-ore-24587" }