Çmendet rrjeti, Alesia Bami nxjerr të pasmet në det: Sa i vogël duket para b**** të tua

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:05 16-04-2018 Çmendet rrjeti, Alesia Bami nxjerr të pasmet në det: Sa i vogël duket para b**** të tua Alesia Bami

Modelja Alesia Bami është ndër vajzat më të komentuara të showbiz-it sa herë që del në publik.

Me sa dukët Alesia ka nisur plazhin dhe nuk ka munguar fotoja bombastike me bikini. E ulur në bregdet përballë kamerës Alesia duket mjaft tërheqëse. Gjithashtu diçka tjetër që bie në sy janë dhe komentet e fansave në Instagram: “Nuk mbytesh ti se të mbajnë tollumbacet mbrapa “,  “Gjith ato b*th paske pse s’ jep ca për bamirësi” apo " sa i vogël duket deti para b**** të tua", dhe shumë të tjera.

30725082_1738469386196840_4861379074666266624_n_1.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Habiten fansat, këngëtarja shqiptare: Të bëj buzët apo hundën (FOTO)
Kryeministri i Rusisë surprizë Elhaida Danit, SHIHNI çfarë i dhuron (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.021245002746582
array(1) { ["section"]=> string(88) "cmendet-rrjeti-alesia-bami-nxjerr-te-pasmet-ne-det-sa-i-vogel-duket-para-b-te-tua-117095" }