“Çmendet” Sadiku, shënon një eurogol (Video)

Publikuar tek: sport, më 17:53 29-05-2016 “Çmendet” Sadiku, shënon një eurogol (Video)

Ka qenë një top i rekuperuar nga Lorik Cana që është kthyer në mesfushë dhe më pas predha e Sadikut e shndërruar në një super gol.

Ky është goli i katërt i Armando Sadikut me fanellën kuqezi. Kombëtarja shqiptare udhëheq me rezultatin 1-3 ndërsa pjesën e dytë shtë aktivizuar edhe talenti Rashica. Ndërsa Ansi Agolli ka zënë vendin e Naser Alijit.


“Çmendet” Sadiku, shënon një eurogol (Video) by newsbomb-al

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndiqni këtu “live” pjesën e dytë të ndeshjes Shqipëri - Katar
De Biazi flet pas ndeshjes: Pësuam gol budalla! Ja pse Hysajn e bëra kapiten »
Article Logic
Execution time: 0.030701875686646
array(1) { ["section"]=> string(45) "cmendet-sadiku-shenon-nje-eurogol-video-41830" }