Çmenduria e tifozëve shqiptarë, ja çfarë bëjnë për skuadrën e zemrës (Foto)

Publikuar tek: sport, më 15:02 15-09-2016 Çmenduria e tifozëve shqiptarë, ja çfarë bëjnë për skuadrën e zemrës (Foto)

Ndjenja e tifozërisë në Shqipëri, sidomos në vitet e fundit është rritur së tepërmi, sigurisht duke ndjekur të tjera mënyra përkrahjeje të skuadrave, krahasuar me vitet e shkuara.

Kohët e fundit, në trend janë kthyer edhe tatuazhet që tifozët bëjnë me simbolet e skuadrave të tyre të zemrës apo edhe tifo-grupeve që iu përkasin.

Fotot e mëposhtme janë vetëm katër të tilla që ilustrojnë maninë e fundit të tifozëve për ta “përjetësuar” dashurinë që kanë për skuadrën e zemrës…

Screenshot_6.jpg

Screenshot_7.jpg

Screenshot_8.jpg

Screenshot_9.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Real Madridin e nderon minuta e fundit, Juventus e nis keq
Slloveni i votuar nga Duka dhe Vokrri e nis punën duke injoruar tifozët shqiptarë »
Article Logic
Execution time: 0.026278018951416
array(1) { ["section"]=> string(78) "cmenduria-e-tifozeve-shqiptare-ja-cfare-bejne-per-skuadren-e-zemres-foto-53004" }