'Çmenduritë' e tifozëve shqiptarë nuk kanë fund. Ky është çifti më simpatik ndër tifozët shqiptarë që mund të keni parë

Publikuar tek: sport, më 10:54 11-06-2016 'Çmenduritë' e tifozëve shqiptarë nuk kanë fund. Ky është çifti më simpatik ndër tifozët shqiptarë që mund të keni  parë

Rrugët e Francës janë mbushur me qindra tifozë shqiptarë, pa dallim moshe apo gjinie. Entuziastë dhe të lumtur çifti po pret me padurim dhe orët e mbetura  nga ndeshja. shqiptaret_ne_zvicer.pngtifozet.jpgtifozia.jpg 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘’The Telegraph’’/ Historia e vëllezërve Granit dhe Taulant që sot janë kundërshtarë, Babai Ragip Xhaka: "Një bir për Shqipërinë, një bir për Zvicrën"
Atmosfera e ndezur në LENS, 2 orë e gjysmë para ndeshjes me Zvicrën shqiptarët në ekstazë (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.024020910263062
array(1) { ["section"]=> string(122) "cmendurite-e-tifozeve-shqiptare-nuk-kane-fund-ky-eshte-cifti-me-sipatik-nder-tifozet-shqiptaret-qe-mund-te-keni-pare-43172" }