Çmimet Oscar/ Shfaqet statuja duke pirë kokainë, kjo është jeta e Hollywood-it

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:35 21-02-2015 Çmimet Oscar/ Shfaqet statuja duke pirë kokainë, kjo është jeta e Hollywood-it

Një statujë "duke pirë" kokainë është shfaqur në bulevardin e famshëm të Hollywood-it. Statuja është realizuar nga artisti i quajtur “Plastic Jesus” dhe ka për qëllim të sjell në vëmendje problemet e shumta që kanë njerëzit kinematografisë por jo vetem, me drogën.

Statuja ishte vendosur pranë vendit ku do të parakalojnë pjesëmarrësit në çmimet Oscar dhe në të shkruhej: “Parti më i mirë në Hollywood”.

Megjithatë, statuja është hequr nga organizatorët e Oscar, duke vendosur aty statujën e këtij eventi.

Shumë aktorë të njohur përgjatë historisë kanë vdekur si pasojë e konsumimit të tepërt të lëndëve narkotike.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.080748081207275
array(1) { ["section"]=> string(81) "cmimet-oscar-shfaqet-statuja-duke-pire-kokaine-kjo-eshte-jeta-e-hollywood-it-4039" }