"Colours of Albania 2018", Rama nxjerr VIDEON për 5 fituesit

Publikuar tek: aktualitet, më 08:03 08-10-2018

Kryeminstri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me një video nga ceremonia e përzgjedhjes së pesë fituesve të Edicionit të 4-t të "Colours of Albania 2018.

Rama bën me dije se në këtë edicion konkuruan 35 mijë foto të Shqipërisë.

“Mirëmëngjes, dhe me këto pamje nga ceremonia e përzgjedhjes së pesë fituesve të Edicionit të 4-t të "Colours of Albania 2018", ku konkuruan plot 35 mijë foto fantastike të Shqipërisë, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan Rama në postimin e tij.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Parashikimi i motit, mësoni si pritet të jetë sot
Ishte shpallur në kërkim, arrestohet në Itali shqiptari »
Article Logic
Execution time: 0.022462844848633
array(1) { ["section"]=> string(64) "colours-of-albania-2018-rama-nxjerr-videon-per-5-fituesit-136982" }