Conchita befason, heq mjekrën e shumpërfolur, bëhet bjonde

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:54 02-03-2015 Conchita befason, heq mjekrën e shumpërfolur, bëhet bjonde Pamja e re e Conchita Worst

Transgjinikja Conchita Wurst, ka ndryshuar sërish look-un e saj duke habitur gjithkënd. Ajo është bërë bionde dhe më në fund ka hequr mjekrën.

Conchita është përsonazhi më i përfolur, jo vetëm për gjininë e saj por edhe për mënyrën se si shfaqet në publik. Pa komplekse, dhe gjithnjë plot befasi. Si këtë herë që ka ndryshuar tërësisht pamjen, nga brune-bjonde, nga me mjekër-pa mjekër, dhe nga pa zyze-me syze.

Hë iu pëlqen Conchita tani? S’keni ç’thoni! Po mos ta dinim se kush ishte do e komentonim si një femër shumë sharmante këtë bjonden që shfaqet në foto.

Conchita para ndryshimit të look-ut

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.05937385559082
array(1) { ["section"]=> string(61) "conchita-befason-heq-mjekren-e-shumperfolur-behet-bjonde-4760" }